حرف آخر راه های ارتباطی

برنامه چهارماهه حرف آخر چیست؟

برنامه چهارماهه حرف آخر چیست؟ موسسه علمی آموزشی حرف آخر با توجه به عدم توانایی برخی داوطلبان کنکور سراسری در انجام برنامه ریزی و کاهش استرس آنان در این زمینه اقدام به طراحی برنامه ای کامل ، جامع و دقیق نموده است تا داوطلبان بتوانند با رعایت حجم و زمان مناسب دروس عمومی و اختصاصی خود را بصورت روزانه ، هفتگی یا حجم ماهیانه تطبیق دهند و ازعرصه رقابت با سایر رقبای خود عقب نمانند. گفتنی است که این برنامه متناسب با منابع ارائه شدهٔ این موسسه علمی آموزشی انجام گرفته است لذا بدیهی ست که اگر داوطلبی فی البداهه بخواهد از شیوه برنامه ریزی فوق استفاده نماید میبایست به فنون و روشهای مطالعاتی تسلط داشته باشد تا بتواند از آن بهره علمی لازم را بدست آورد. چرا که اساتید حرف آخر در طراحی و تدوین برنامه 1000 ساعته ، از اصول خاصی استفاده نموده اند که طبق آن داوطلبان می‌توانند با رعایت زمان و حجم مناسب و بدون نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی یا شرکت در کلاسهای خصوصی ، همگام با سایر رقبای خود پیش رفته و طی 4 ماه دروس خود را مطالعه نمایند.

چگونه میتوان در مدت 4 ماه کل دروس را تمام کرد؟؟


حرف آخر

پاسخ به این سوال مهم مستلزم آنست که در ابتدا ویژگی های مهم این برنامه را بصورت کامل بشناسیم.

در درجه اول باید بدانید که این برنامه شامل هم دروس عمومی و هم دروس اختصاصی کنکور بوده و هم شامل آموزش و هم حل تست می‌باشد. بنابراین با دقت به جزییات این برنامه می‌توان به هر دو بخش از مفاهیم آموزشی و مفاهیم تستی دروس کنکوری خود تسلط یابید. اما چگونه؟؟؟؟
مهمترین ویژگی این برنامه آنست که طی آن پرونده آموزش شما با 100 ساعت بسته خواهد شد. بعبارت بهتر هر چقدر که شما از لحاظ پایه علمی دچار ضعف باشید می‌توانید طی 100 ساعت پایه علمی خود را همانند سایر داوطلبان ارتقاء دهید.
اما پس از زمان آموزش فوق چه باید کرد؟؟ آیا همچون سایر داوطلبان کنکور می‌بایست سراغ کتابهای قطور و تست های عجیب و غریب تستی رفت و روزانه بصورت میانگین 100-200 تست کار کرد؟
قطعاً خیر. چرا که تقویت پایه علمی الزاماً به معنای داشتن مهارت تستی نیست و داوطلب برای رسیدن به این مهارت میبایست مرحله بعدی این برنامه را پشت سر گذارد.

حرف آخر
مرحله دوم این برنامه شامل 900 ساعت حل تست ، تمرین ، تکرار و دارای ایستگاه های متعدد جبرانی ست. با قرار گرفتن در این مرحله دیگر هیچ‌گاه نگران عقب ماندن و سردرگمی از حجم مطالعاتی خود را نخواهید داشت. چرا که اولاً در ماهیت کلی برنامه از نقشه راه استفاده شده است. مهمترین مزیت نقشه راه آنست که وقتی داوطلب در مواجهه با حجم وسیعی از اطلاعات دچار سرگردانی و انحراف می‌شود ، می‌تواند با مراجعه به آن مسیر مطالعاتی خود را بازیابی و پیدا نماید. ثانیاً در این برنامه زمان و حجمی را که داوطلب برای مطالعه هر درس میبایست صرف نماید ، بطور دقیق شناسایی و توضیح داده شده است. ایستگاه های آموزش هر درس بگونه ای تنظیم شده است که داوطلب مطالب را بصورت عمیق و مفهومی و با بیانی ساده بشناسد. همچنین ایستگاههای مرور و جبرانی نیز بگونه ای ست که داوطلب در هر زمانی که نیاز به تکرار و تمرین داشته باشد ، بتواند با استفاده از منابع خود میزان تسلطش را افزایش دهد.


مشاوره و پشتیبانی موسسه حرف آخر در استفاده از برنامه 1000 ساعته چگونه است؟سوال بسیاری از داوطلبان هنگام تصمیم به استفاده از خدمات مشاوره ای موسسه حرف آخر این است که آیا این برنامه ریزی همراه با مشاوره است؟
گفتنی است که اساتید حرف آخر در ابتدای هر منبع ، محتوای هر مبحث را به همراه سایر اطلاعات همچون تعداد جلسات ، زمان تدریس و زمانی که داوطلب برای یادگیری و تسلط نیاز دارد را کاملاً تشریح نموده اند. لذا داوطلب از هر منبع مشاوره ای دیگری بی نیاز خواهد بود. اما این اتمام کار نیست. مشاورین و پشتیبانان این مجموعه پس از ارتباط شما و دریافت محصولات در صورت لزوم در برخی موارد با شخصی سازی این برنامه و شفاف سازی آن راهنمای شما بوده و با نظارت بر اجرای برنامه در کنار شما خواهند بود. براساس تشخیص مشاور اگر داوطلبی نیاز به خدمات دیگری داشته باشد ، کاملاً همراهی خواهد شد تا ابهامات آن برطرف شود.


چگونه میتوان برنامه 1000 ساعته حرف آخر را دریافت کرد؟این برنامه منحصرا از طریق ارتباط با موسسه کنکوری حرف آخر قابل تهیه می‌باشد. امید است این خدمت مشاوره ای، گامی برای رسیدن به اهداف بزرگ شما باشد. برای دریافت این برنامه و خدمات مشاوره ای میتوانید از طریق 02166572148 اقدام نمایید.
نویسنده: سرکار خانم محجوب