حرف آخر راه های ارتباطی

بهترین منابع کنکور 99 کدامند ؟

بهترین منابع کنکور 99 کدامند ؟ اگر میخواهید از حجم وسیع سردرگمی و استرس در انتخاب منابع درست در کنکور سراسری 99 راحت شوید ، با ما همراه باشید.
هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکور سراسری با هر وضعیت علمی در صدد دریافت یک منبع علمی مناسب و معتبری هستند که بتواند در درجه نیاز علمی آنان را برطرف نماید تا مجبور به دریافت منبع دیگری نباشند، از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد و نهایتاً پیشرفت علمی آنان را تضمین نماید. بهترین روش در یافتن و انتخاب منابع درست آن است که بدانید منابع فعلی که انتخاب کرده اید یا در صدد دریافت آن هستید، تا چه اندازه با کنکور سراسری مطابقت داشته و در پیشرفت چه تعداد از داوطلبان و رتبه های برتر کنکور سراسری نقش موثری داشته است.

رتبه برترهای کنکور سراسری از چه منابعی استفاده می‌کنند؟

اگر مقالات و مصاحبه های مختلف رتبه های برتر کنکور سراسری در رشته های مختلف را بررسی کنید یا با چند نفر از آنان مشاوره داشته باشید ، مؤثرترین و بهترین جمله ای که در انتخاب منابع درست معرفی خواهند نمود ، منابعی ست که علاوه بر منطبق بودن با استاندارهای کنکور سراسری ، پیشرفت علمی شما را تضمین نموده و لذت آموزش را در مطالعه به شما انتقال دهد تا مطالب در ذهن شما ماندگار شود.

منابع تضمینی کنکور سراسری کدامند؟

برای پاسخ به این سوال لازم است بدانیم که انتظار شما از تضمین بودن یک منبع چیست؟
تضمین از پیشرفت علمی ؟
تضمین از موفقیت در کنکور سراسری ؟؟
تضمین از رتبه برتر شدن ؟؟؟
بله. درست است. منابع یک داوطلب واقعی که بین چندین هزار شرکت کننده ، درصدد کسب رتبه علمی مناسب است ، میبایست تمامی ویژگی های فوق را دربر داشته باشد. در کنکور سراسری سالهای اخیر که تقریباً منابع مختلفی توسط داوطلبان تجربه شده است ، موسسه علمی آموزشی حرف آخر با در نظر داشتن استاندارد های آزمون سراسری و با استفاده از اساتید مطرح کشوری کمبودها و نیازهای علمی شما عزیزان را مورد توجه قرار داده و با تولید فیلم‌های آموزشی مبتنی بر الگوهای علمی راه دستیابی به بهترین منابع کنکور سراسری را آسان نموده است. پکیجهای آموزشی‌ این موسسه که شامل تمامی منابع کنکور سراسری می‌باشد ، بصورت طبقه بندی شده و با رعایت نیازهای داوطلبان توانسته است در کنکور سراسری 98 مطابقت بالای 90 درصد را از آن خود نماید.

چرا پکیج های حرف آخر بهترین منابع کنکور هستند؟

کنکور

برای پاسخ به این سوال در ابتدا لازم است ویژگی پکیج های موسسه حرف آخر را بشناسید. در شرایطی که شما برای رفع کمبودها و نیازهای علمی خود ناگزیر به مطالعهٔ کتاب‌های قطور یا شرکت در کلاسها مختلف هستید ، رقبای شما در حال استفاده از بهترین منابع و اساتید مطرح کشوری بوده تا راه رسیدن آنها را به هدفشان کوتاه‌تر نماید. اما چگونه؟ با کلاس رفتن؟ با کتاب کمک آموزشی اضافه خریدن؟ با ثبت نام در آزمون های آزمایشی متفاوت ؟
قطعاً خیر. چرا که هریک از این موارد مدت زیادی از وقت آنان را خواهد گرفت و اگر نتوانند نقاط ضعف خود را برطرف نمایند ، عملاً شرکت در آزمون آزمایشی بی فایده خواهد بود. پکیجهای موسسه حرف آخر با داشتن ویژگیهای بسیار مهم می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان نزدیکتر نماید .

1. قیمت مناسب
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های داوطلبان در انتخاب منابع قیمت آن می‌باشد. موسسه حرف آخر با در نظر داشتن این امر مهم ، مناسب ترین قیمت را در ارائه منابع آموزشی خود در نظر گرفته است. برای اطلاع از این فاکتور مهم میتوانید به بخش محصولات حرف آخر مراجعه نمایید.

2 . استفاده از بهترین اساتید:
کادر علمی این مجموعه از برجسته ترین اساتید مطرح کشوری با سابقه علمی درخشان می‌باشند که بترتیب شامل اساتید زیر می باشد :

استاد عبدالرضا منتظری

استاد پیمان کامیار

استاد رضا شعبانی
استاد محمد شاکری
استاد هومن روان

استاد غلامحسین شیروانی

استاد محسن منتظری

استاد محمد واعظی

استاد علیرضا یوسفیان پور

استاد مجتبی محمودی

3. استفاده از نقشه راه برای جلوگیری از اتلاف وقت و سردرگمی داوطلبان در حجم زیاد دروس:
در ابتدای تدریس تمامی اساتید این موسسه ، مشاوره ای مبنی بر نحوه استفاده از پکیج های آموزشی منطبق با نقشه راه تدوین شده است. این ویژگی بسیار مهم سبب شده که تدریس این اساتید منطبق با یک نقشه علمی صورت گیرد تا زمانی که داوطلب با حجم زیادی از مطالب روبه رو می‌شود با توجه به استفاده مکرر از آن در حین تدریس ، بداند که در چه نقطه ای قرار دارد و چه مسیر مطالعاتی را طی می‌کند.

4. مطابقت با کنکور سراسری:
یکی از عوامل مهمی که می‌تواند در موفقیت شما نقش داشته باشد ، انتخاب منبعی ست که با کنکور سراسری مطابقت داشته باشد و استانداردهای آزمونی در آن حفظ شود. محصولات حرف آخر مخصوصا در دو کنکور ۹۷ و ۹۸ بیشترین مطابقت را با سوالات کنکور سراسری داشته اند. بگونه ای که در درس دین و زندگی مطابقت 100 درصدی با سوالات کنکور ۹۸ وجود داشته است. علاوه بر این موضوع رضایت داوطلبان و همچنین مصاحبه های رتبه برتر های کنکور سراسری گواه این موضوع می‌باشد. برای اطلاع از این موضوع میتوانید به بخش تطابق پکیجهای حرف آخر از زبان رتبه های برتر کنکور سراسری مراجعه نمایید.

5. ارائه برنامه 1000 ساعته ، مشاوره و پشتیبانی از محصولات:
حرف آخر

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که وقتی با حجم وسیعی از کتابها و منابع مختلف روبه رو می‌شوید، دچار خستگی ، سردرگمی ، استرس و ناامیدی شده و به یک برنامه ریزی حساب شده و دقیق همزمان با همراهی یک مشاور فکر کنید. موسسه حرف آخر با در نظر گرفتن برنامه ای جامع و کامل که تمامی دروس را شامل می‌شود و با استفاده از کادری مجرب شما را در این امر مهم یاری می نماید. این برنامه تنها شامل 100 ساعت آموزش و دارای 900 ساعت حل تست ، تمرین ، تکرار ، مرور و ایستگاه های جبرانی ست.

در موسسه حرف آخر جهت شکوفایی استعدادهای شما عزیزان و استفاده‌ از مشاوره و برنامه ریزی گام مهمی برداشته شده است تا لذت رتبه برتر شدن را تجربه نمایید. برای اطلاع از این شرایط میتوانید با ما از طریق 02166572148 در ارتباط باشید.
نویسنده: سرکار خانم محجوب